C5S-12.000-16-3030-X-R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 8 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 12 MHz ±30ppm גבישים 16pF 35 Ohms 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | C5S-12.000-16-3030-X-R דגמים |
קטגוריה | קיבוליות עומס 16pF |
יצרן | ESR (התנגדות טורית שקולה) 35 Ohms |
סדרה | אופן פעולה בסיסי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג גבישMHz | מארז / תיבה |
תדר 12 MHz | מארז ההתקן של הספק SMD-4 (3.2x5) |
יציבות התדר ±30ppm | גודל / מידה אורך 0.197 אינץ' x רוחב 0.126 אינץ' (5.00 מ"מ x 3.20 מ"מ) |
אפיצות תדר ±30ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.039 אינץ' (1.00 מ"מ) |