S5A3303-27.000-H-X-R
מק"ט מוצר של DigiKey
3997-S5A3303-27.000-H-X-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3997-S5A3303-27.000-H-X-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3997-S5A3303-27.000-H-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
S5A3303-27.000-H-X-R
תיאור
OSC HCSL 27MHZ 3.3V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
27 MHz XO (סטנדרטי) HCSL מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
S5A3303-27.000-H-X-R דגמים
קטגוריה
יציאה
HCSL
יצרן
מתח - הספקה
3.3V
סדרה
יציבות התדר
±30ppm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה (מקס')
40mA