ACS711ELCTR-25AB-T
מק"ט מוצר של DigiKey
620-1371-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
620-1371-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
620-1371-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACS711ELCTR-25AB-T
תיאור
CURRENT SENSOR HE/OL 25A 8-SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 25A 1 ערוצים אפקט הול, חוג פתוח דו-כיווני ‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ACS711ELCTR-25AB-T דגמים
קטגוריה
ליניאריות
±1%
יצרן
דיוק
±5%
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה
3V ~ 5.5V
סטטוס החלק
פעיל
זמן תגובה
4.6µs
עבור מדידה
AC/DC
זרם - הספקה (מקס')
5.5mA
סוג חיישן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
זרם - חישה
קיטוב
דו-כיווני
מספר הערוצים
1
סוג ההרכבה
יציאה
רציומטרי, מתח
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
רגישות
‎55mV/A
מארז ההתקן של הספק
8-SOIC
תדר
DC ~ 100kHz