ACS723LLCTR-10AU-T
מק"ט מוצר של DigiKey
620-1643-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
620-1643-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
620-1643-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACS723LLCTR-10AU-T
תיאור
CURRENT SENSOR HE/OL 10A 8-SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 10A 1 ערוצים אפקט הול, חוג פתוח חד-כיווני ‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ACS723LLCTR-10AU-T דגמים
קטגוריה
ליניאריות
±1%
יצרן
דיוק
±3%
מתח - הספקה
5V
זמן תגובה
5µs
עבור מדידה
DC
זרם - הספקה (מקס')
14mA
סוג חיישן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
זרם - חישה
קיטוב
חד-כיווני
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
רגישות
400mV/A
מארז ההתקן של הספק
8-SOIC
תדר
DC ~ 80kHz