ACS37030LLZATR-040B3
מק"ט מוצר של DigiKey
620-ACS37030LLZATR-040B3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
620-ACS37030LLZATR-040B3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
620-ACS37030LLZATR-040B3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACS37030LLZATR-040B3
תיאור
CURRENT SENSOR HE 40A 6-SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 40A 1 ערוצים אפקט הול דו-כיווני SOIC‏-8‏ (רוחב 0.154‏ אינץ', 3.90‏ מ"מ), 6‏ מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ACS37030LLZATR-040B3 דגמים
קטגוריה
תדר
MHz‏5‏ ~ DC‏
יצרן
מתח - הספקה
3V ~ 3.6V
Digi-Reel®
זמן תגובה
40ns
זרם - הספקה (מקס')
30mA
עבור מדידה
AC/DC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
מארז‏ / תיבה
SOIC‏-8‏ (רוחב 0.154‏ אינץ', 3.90‏ מ"מ), 6‏ מוליכים
יציאה
מתח אנלוגי
מארז ההתקן של הספק
6-SOIC
רגישות
33mV/A