ACS709LLFTR-20BB-T
מק"ט מוצר של DigiKey
620-1337-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
620-1337-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
620-1337-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACS709LLFTR-20BB-T
תיאור
CURRENT SENSOR HE/OL 20A 24-QSOP
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 20A 1 ערוצים אפקט הול, חוג פתוח דו-כיווני ‎24-SSOP (רוחב "0.154‏, 3.90 מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ACS709LLFTR-20BB-T דגמים
קטגוריה
ליניאריות
±0.25%
יצרן
דיוק
±2%
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה
3V ~ 5.5V
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
זמן תגובה
4µs
עבור מדידה
AC/DC
זרם - הספקה (מקס')
14.5mA
סוג חיישן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
זרם - חישה
קיטוב
דו-כיווני
מספר הערוצים
1
סוג ההרכבה
יציאה
רציומטרי, מתח
מארז‏ / תיבה
‎24-SSOP (רוחב "0.154‏, 3.90 מ"מ)
רגישות
56mV/A
מארז ההתקן של הספק
24-QSOP
תדר
DC ~ 120kHz