ACS722LLCTR-40AB-T
מק"ט מוצר של DigiKey
620-1639-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
620-1639-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
620-1639-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACS722LLCTR-40AB-T
תיאור
CURRENT SENSOR HE/OL 40A 8-SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 40A 1 ערוצים אפקט הול, חוג פתוח דו-כיווני ‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ACS722LLCTR-40AB-T דגמים
קטגוריה
ליניאריות
±1%
יצרן
דיוק
±3%
מתח - הספקה
3V ~ 3.6V
זמן תגובה
5µs
עבור מדידה
AC/DC
זרם - הספקה (מקס')
12mA
סוג חיישן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
זרם - חישה
קיטוב
דו-כיווני
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
רגישות
33mV/A
מארז ההתקן של הספק
8-SOIC
תדר
DC ~ 80kHz