ACS725LLCTR-40AB-T
מק"ט מוצר של DigiKey
620-1726-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
620-1726-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
620-1726-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACS725LLCTR-40AB-T
תיאור
CURRENT SEN HE/DIFF 40A 8-SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 40A 1 ערוצים אפקט הול, הפרשי דו-כיווני ‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
קטגוריה
דיוק
±1%
יצרן
מתח - הספקה
3V ~ 3.6V
זמן תגובה
4µs
זרם - הספקה (מקס')
14mA
עבור מדידה
AC/DC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
סוג חיישן
דירוג
לרכב
זרם - חישה
הרשאה
AEC-Q100
קיטוב
דו-כיווני
רגישות
33mV/A
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
תדר
DC ~ 120kHz
מארז ההתקן של הספק
8-SOIC
ליניאריות
±1.5%