ACS758LCB-050B-PFF-T
מק"ט מוצר של DigiKey
620-1320-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACS758LCB-050B-PFF-T
תיאור
CURRENT SENSOR HE/OL 50A 5-CB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 50A 1 ערוצים אפקט הול, חוג פתוח דו-כיווני ‎5-CB‏, מוליכים מכופפים, PFF
מודלים EDA/CAD
ACS758LCB-050B-PFF-T דגמים
קטגוריה
דיוק
±2%
יצרן
מתח - הספקה
3V ~ 5.5V
אריזה
צינור
זמן תגובה
4µs
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה (מקס')
13.5mA
עבור מדידה
AC/DC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
סוג חיישן
דירוג
לרכב
זרם - חישה
הרשאה
AEC-Q100
קיטוב
דו-כיווני
רגישות
40mV/A
מארז‏ / תיבה
‎5-CB‏, מוליכים מכופפים, PFF
תדר
DC ~ 120kHz
מארז ההתקן של הספק
מודול ‎5-CB
ליניאריות
±1%