ACS770ECB-200B-PFF-T
מק"ט מוצר של DigiKey
620-1538-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACS770ECB-200B-PFF-T
תיאור
CURRENT SENSOR HE/OL 200A 5-CB
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 200A 1 ערוצים אפקט הול, חוג פתוח דו-כיווני ‎5-CB‏, מוליכים מכופפים, PFF
קטגוריה
ליניאריות
±1%
יצרן
דיוק
±0.6%
סדרה
מתח - הספקה
5V
אריזה
צינור
זמן תגובה
4.6µs
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
זרם - הספקה (מקס')
15mA
עבור מדידה
AC/DC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג חיישן
קיטוב
דו-כיווני
מארז‏ / תיבה
‎5-CB‏, מוליכים מכופפים, PFF
מארז ההתקן של הספק
מודול ‎5-CB
רגישות
‎10mV/A
מספר מוצר בסיס
תדר
DC ~ 120kHz