ACS772KCB-150B-PFF-T
מק"ט מוצר של DigiKey
ACS772KCB-150B-PFF-T-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACS772KCB-150B-PFF-T
תיאור
CURRENT SENSOR HE 150A 5-CB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 150A 1 ערוצים אפקט הול דו-כיווני ‎5-CB‏, מוליכים מכופפים, PFF
מודלים EDA/CAD
ACS772KCB-150B-PFF-T דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
4.5V ~ 5.5V
יצרן
זמן תגובה
2.5µs
אריזה
צינור
זרם - הספקה (מקס')
15mA
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
עבור מדידה
AC/DC
דירוג
לרכב
סוג חיישן
הרשאה
AEC-Q100
זרם - חישה
קיטוב
דו-כיווני
מארז‏ / תיבה
‎5-CB‏, מוליכים מכופפים, PFF
רגישות
13.33mV/A
מארז ההתקן של הספק
מודול ‎5-CB
תדר
DC ~ 200kHz
מספר מוצר בסיס
ליניאריות
±0.9%