ASEK758KCB-150U-T-DK
מק"ט מוצר של DigiKey
620-1606-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASEK758KCB-150U-T-DK
תיאור
BOARD DEMO 758KCB-150U SENSOR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ACS758 - חיישן זרם לוחות הערכה - חיישנים
קטגוריה
רגישות
26.6mV/A
יצרן
Allegro MicroSystems
מתח - הספקה
3V ~ 5.5V
אריזה
תיבה
תכולה
לוח(ות)
סטטוס החלק
פעיל
מעגל משולב / חלק בשימוש
ACS758
סוג חיישן
חיישן זרם
מספר מוצר בסיס
תחום חישה
150A