AS4C256M16MD4V-062BAN
מק"ט מוצר של DigiKey
1450-AS4C256M16MD4V-062BAN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AS4C256M16MD4V-062BAN
תיאור
IC DRAM 2GBIT LVSTL 200FBGA
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
SDRAM - Mobile LPDDR4X זיכרון IC 2Gbit LVSTL 1.6 GHz 3.5 ns ‎200-FBGA (10×14.5)‎
קטגוריה
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
18ns
יצרן
זמן גישה
3.5 ns
אריזה
מגש
מתח - הספקה
1.06V ~ 1.17V, 1.7V ~ 1.95V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C (TC)
סוג זיכרון
נדיף
דירוג
לרכב
פורמט הזיכרון
הרשאה
AEC-Q100
טכנולוגיה
SDRAM - Mobile LPDDR4X
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
גודל זיכרון
מארז‏ / תיבה
ארגון זיכרון
128M x 16
מארז ההתקן של הספק
‎200-FBGA (10×14.5)‎
ממשק זיכרון
LVSTL
מספר מוצר בסיס
תדר השעון
1.6 GHz