LZE-13-2.5-A-00-10-S
מק"ט מוצר של DigiKey
1817-LZE-13-2.5-A-00-10-S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LZE-13-2.5-A-00-10-S
תיאור
LINEAR POSITION SENSOR 1/10" RAN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
(LVIT (Linear Variable Inductance Transducer חיישן מקום ליניארי מוט עגול כבל
קטגוריה
יציאה
‎0 ~ 10V‎
יצרן
Alliance Sensors Group
סוג מפעיל (Actuator)
מוט עגול
סדרה
ליניאריות
±0.15%
אריזה
תיבה
מתח - הספקה
12V ~ 30V
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
עבור מדידה
מקום ליניארי
תצורת הסיומת
כבל
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 105°C