AOB11S60L פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 2,348
גיליון נתונים
דומים
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
STMicroelectronics
STMicroelectronics
קיים במלאי: 433
Toshiba Semiconductor and Storage
תעלת N 600 V 11A (Tc) 178W (Tc) הרכבה משטחית TO-263 (D2PAK)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
AOB11S60L
מק"ט מוצר של DigiKey
785-1246-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AOB11S60L
תיאור
MOSFET N-CH 600V 11A TO263
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.1‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
11 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
545 pF @ 100 V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
פיזור הספק (מקס')
178W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
600 V
מארז ההתקן של הספק
TO-263 (D2PAK)
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V