AOB20S60L
מק"ט מוצר של DigiKey
785-1247-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
785-1247-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
785-1247-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AOB20S60L
תיאור
MOSFET N-CH 600V 20A TO263
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 600 V 20A (Tc) 266W (Tc) הרכבה משטחית TO-263 (D2PAK)
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.1‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
19.8 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1038 pF @ 100 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
266W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
600 V
מארז ההתקן של הספק
TO-263 (D2PAK)
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V