AOK5N100 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Vishay Siliconix
קיים במלאי: 409
גיליון נתונים
דומים
IXYS
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
IXYS
קיים במלאי: 0
תעלת N 1000 V 4A (Tc) 195W (Tc) חור מעבר TO-247
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
AOK5N100
מק"ט מוצר של DigiKey
AOK5N100-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AOK5N100
תיאור
MOSFET N-CH 1000V 4A TO247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.5‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
23 nC @ 10 V
אריזה
צינור
Vgs (מקס')
±30V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1150 pF @ 25 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
195W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
1000 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TO-247
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V