AOZ2262AQI-10
מק"ט מוצר של DigiKey
785-1886-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
785-1886-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
785-1886-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AOZ2262AQI-10
תיאור
IC REG BUCK ADJ 10A 22QFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי מתכוונן 0.8V 1 יציאה 10A ‎22-PowerVFQFN
קטגוריה
מתח - כניסה (מקס')
28V
יצרן
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
סדרה
מתח - יציאה (מקס')
23.8V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - יציאה
סטטוס החלק
פעיל
תדר - מיתוג
1MHz
פונקציה
מוריד-מתח
מיישר סינכרוני
כן
תצורת יציאה
חיובי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
טופולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
מארז‏ / תיבה
מספר היציאות
1
מארז ההתקן של הספק
‎22-QFN (4×4)‎
מתח - כניסה (מינ')
4V