AOZ8231ADI-12 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Comchip Technology
קיים במלאי: 5,311
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
26V מלחץ 4A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎2-DFN (1×0.6)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
AOZ8231ADI-12
מק"ט מוצר של DigiKey
AOZ8231ADI-12-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AOZ8231ADI-12
תיאור
TVS DIODE 12VWM 26VC 2DFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
4A (8/20µs)
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
13pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
12V (מקס')
מארז‏ / תיבה
2-UDFN
מתח - פריצה (מינ')
13V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
26V