SSAJ110100
מק"ט מוצר של DigiKey
4809-SSAJ110100TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4809-SSAJ110100CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4809-SSAJ110100DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SSAJ110100
תיאור
SWITCH SLIDE SPDT 0.01A 5V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מתגי Slide SPDT הרכבה משטחית, זווית ישרה
קטגוריה
סוג מפעיל (Actuator)
סטנדרטי
יצרן
Alps Alpine
אורך מפעיל (Actuator)
1.30 מ"מ
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תצורת הסיומת
דמוי כנף
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
מעגל
SPDT
מהלך המתג
1.40 מ"מ
תזמון מגע
לא מוגדר
אורך חיים מכני
10,000 מחזורים
פונקציית מתג
מופעל-מופעל
אורך חיים חשמלי
10,000 מחזורים
דירוג זרם (אמפר)
10mA (DC)‎
כוח פעולה
153gf
מתח נקוב - DC
5 V