A5EA007BB15AE5S | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 544-A5EA007BB15AE5S-ND |
יצרן | |
תיאור | FPGA AGILEX 5E 69KLE 351VPBGA |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 52 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 55A-®ARM® Cortex כפול, ™MPCore עם ™CoreSight, 76A-®ARM® Cortex כפול עם ™CoreSight משובצת - מערכת על שבב (SoC) IC null FPGA - K69 אלמנטי לוגיקה 1.5GHz, 1.8GHz VPBGA-351 (15x15) |
סדרה | מהירות 1.5GHz, 1.8GHz |
אריזה מגש | מאפיינים ראשיים FPGA - K69 אלמנטי לוגיקה |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה 0°C ~ 100°C (TJ) |