ASR-SI240D10ZW-L
מק"ט מוצר של DigiKey
2040-ASR-SI240D10ZW-L-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASR-SI240D10ZW-L
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 10A 48-280V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) דיסק הוקי ‏(Puck)‏
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
48 V ~ 280 V
סדרה
זרם עומס
10 A
אריזה
תיבה
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C