ASR-SV240D10ZW-LM
מק"ט מוצר של DigiKey
2040-ASR-SV240D10ZW-LM-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ASR-SV240D10ZW-LM
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) מודול
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
24 V ~ 280 V
סדרה
זרם עומס
10 A
אריזה
תיבה
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C