AZ733-2C-24DE אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
קיים במלאי: 5,064
גיליון נתונים
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
AZ733-2C-24DE
מק"ט מוצר של DigiKey
3385-AZ733-2C-24DE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AZ733-2C-24DE
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPDT 12A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) 24VDC סליל חור מעבר
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - במלואו
סדרה
בידוד סליל
Class F
אריזה
תיבה
מתח מחייב-פעולה
19.2VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
15 ms
מתח סליל
זמן שחרור
5 ms
צורת מגע
DPDT (2 Form C)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
12 A
חומר מגע
תחמוצת כסף-קדמיום (AgCdO)
מתח מיתוג
400VAC, 250VDC - מקס'
סוכנות הרשאות
CUR, TUV, UL
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏3324‏, W‏360‏
סוג ממסר
זרם סליל
21.8 mA
התנגדות סליל
1.1 kOhms