AZ743-2C-12DE אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
קיים במלאי: 8,174
גיליון נתונים
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
AZ743-2C-12DE
מק"ט מוצר של DigiKey
3385-AZ743-2C-12DE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AZ743-2C-12DE
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) 12VDC סליל חור מעבר
בידוד סליל
Class B
מתח מחייב-פעולה
8.4VDC
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
7 ms
מתח סליל
זמן שחרור
4 ms
צורת מגע
DPDT (2 Form C)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 100°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
חומר מגע
תחמוצת כסף-קדמיום (AgCdO)
מתח מיתוג
400VAC, 150VDC - מקס'
סוכנות הרשאות
cURus, VDE
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏2770‏, W‏240‏
סוג ממסר
זרם סליל
33.3 mA
התנגדות סליל
360 Ohms