AZ7695-1A-12D
מק"ט מוצר של DigiKey
3385-AZ7695-1A-12D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AZ7695-1A-12D
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPST 25A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPST-NA (1 Form A) 12VDC סליל חור מעבר
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC‏, חיבור מהיר, - 0.250‏ אינץ' (6.3‏ מ"מ)
יצרן
ערכי איטום
אטום - הגנה‏ מהשפעת שדות אלקטרו-מגנטיים
סדרה
מתח מחייב-פעולה
8.4VDC
אריזה
תיבה
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
זמן פעולה
20 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
10 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
25 A
סוכנות הרשאות
CUR, TUV, UL
מתח מיתוג
‎250VAC‏, 30VDC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
6250VA
התנגדות סליל
160 Ohms
זרם סליל
75 mA