AZ9422-1CE-24DF
מק"ט מוצר של DigiKey
3385-AZ9422-1CE-24DF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AZ9422-1CE-24DF
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPDT (1 Form C) 24VDC סליל חור מעבר
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - הגנה‏ מהשפעת שדות אלקטרו-מגנטיים
סדרה
בידוד סליל
Class F
אריזה
מגש
מתח מחייב-פעולה
18VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
10 ms
מתח סליל
זמן שחרור
5 ms
צורת מגע
SPDT (1 Form C)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
20 A
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל (AgSnO)
מתח מיתוג
‎277VAC‏, 30VDC - מקס'
סוכנות הרשאות
CQC‏, CUR‏, TUV‏, UL‏
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏4700‏, W‏480‏
סוג ממסר
זרם סליל
15 mA
התנגדות סליל
1.6 kOhms