TA0441630000G זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Amphenol Anytek
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Amphenol Anytek
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Conta-Clip, Inc.
Conta-Clip, Inc.
Altech Corporation
On Shore Technology Inc.
קיים במלאי: 705
On Shore Technology Inc.
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TA0441630000G
מק"ט מוצר של DigiKey
TA0441630000G-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TA0441630000G
תיאור
TERM BLK 4P SIDE ENT 5.08MM PCB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
סוג ההרכבה
חור מעבר
יצרן
סיומת חוט
בורג - קפיץ עלה, מגן חוטים
סדרה
מאפיינים
שליבה (צד)
אריזה
בתפזורת
צבע
כחול
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 115°C
מספר הרמות
1
חומר הבית
תרמו-פלסטי
מיקומים לרמה
4
חומר מהדק - ציפוי
פלב"ם
פסיעה
חומר בורג - ציפוי
פלדה - מצופה אבץ
כיוון חיבור
אופקי ללוח
מומנט - בורג
‎0.4Nm (3.5Lb-In)‎
זרם
15 A
תבריג בורג
M3
מתח
300 V