TJ0531530000G
TJ0531530000G
TJ0531530000G
מק"ט מוצר של DigiKey
609-3800-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TJ0531530000G
תיאור
TERM BLOCK PLUG 5POS 3.81MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
5 בלוק הדקים עם מיקום תקע, שקעי נקבה 0.150‏ אינץ' (3.81‏ מ"מ) 180° תלוי חופשי (בשורה)
קטגוריה
מתח - UL
300 V
יצרן
Amphenol Anytek
מידה או תחום מידות של חוט - AWG
‎16-26 AWG‎
סדרה
עובי או תחום עוביי חוטים - ממ"ר
1.5-0.5 ממ"ר
אריזה
בתפזורת
צבע
ירוק
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 115°C
סוג
תקע, שקעי נקבה
גימור חיבור מגע
בדיל
מספר המיקומים
5
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מיקומים לרמה
5
גודל בורג
M2
מספר הרמות
1
מומנט - בורג
‎0.23Nm (2.0Lb-In)‎
פסיעה
אורך חישוף החוט
6 - 7 מ"מ
כניסת חוט התקע
180°
חומר מגע
סגסוגת נחושת
תצורת הסיומת
בורג - מלחץ כלוב מתרומם
חומר הבית
שרף תרמופלסטי
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
גובה הבידוד
זרם - UL
10 A