TJ1231530000G
TJ1231530000G
TJ1231530000G
מק"ט מוצר של DigiKey
609-3806-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TJ1231530000G
תיאור
TERM BLOCK PLUG 12POS 3.81MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 בלוק הדקים עם מיקום תקע, שקעי נקבה 0.150‏ אינץ' (3.81‏ מ"מ) 180° תלוי חופשי (בשורה)
קטגוריה
מתח - UL
300 V
יצרן
Amphenol Anytek
מידה או תחום מידות של חוט - AWG
‎16-26 AWG‎
סדרה
עובי או תחום עוביי חוטים - ממ"ר
1.5-0.5 ממ"ר
אריזה
בתפזורת
צבע
ירוק
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 115°C
סוג
תקע, שקעי נקבה
גימור חיבור מגע
בדיל
מספר המיקומים
12
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מיקומים לרמה
12
גודל בורג
M2
מספר הרמות
1
מומנט - בורג
‎0.23Nm (2.0Lb-In)‎
פסיעה
אורך חישוף החוט
6 - 7 מ"מ
כניסת חוט התקע
180°
חומר מגע
סגסוגת נחושת
תצורת הסיומת
בורג - מלחץ כלוב מתרומם
חומר הבית
שרף תרמופלסטי
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
גובה הבידוד
זרם - UL
10 A