VN02A1500000G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Amphenol Anytek
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
SparkFun Electronics
קיים במלאי: 0
Würth Elektronik
גיליון נתונים
On Shore Technology Inc.
GCT
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VN02A1500000G
מק"ט מוצר של DigiKey
VN02A1500000G-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VN02A1500000G
תיאור
TERM BLK 2P SIDE ENT 2.54MM PCB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
VN02A1500000G דגמים
קטגוריה
עובי חוט
‎18-30 AWG‎
יצרן
Amphenol Anytek
סוג ההרכבה
חור מעבר
סדרה
סיומת חוט
בורג - מלחץ כלוב מתרומם
אריזה
בתפזורת
צבע
ירוק
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 115°C
מספר הרמות
1
חומר הבית
תרמו-פלסטי
מיקומים לרמה
2
חומר מהדק - ציפוי
פליז - מצופה ניקל
פסיעה
חומר בורג - ציפוי
פלדה - מצופה אבץ
כיוון חיבור
אופקי ללוח
מומנט - בורג
‎0.15Nm (1.3Lb-In)‎
זרם
6 A
תבריג בורג
M1.6
מתח
150 V