L177SDB25SA4CH4R זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
דומים
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
TE Connectivity AMP Connectors
NorComp Inc.
קיים במלאי: 434
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 407
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L177SDB25SA4CH4R
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDB25SA4CH4R
מק"ט מוצר של DigiKey
L177SDB25SA4CH4R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L177SDB25SA4CH4R
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
מודלים EDA/CAD
L177SDB25SA4CH4R דגמים
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מרווח Backset
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
250V
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
ארד זרחני
מאפיין אוגן
צד לוח (4-40)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C