L177TSBG25SOL2 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 17
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 616
קיים במלאי: 80
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 4
קיים במלאי: 146
קיים במלאי: 66
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L177TSBG25SOL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177TSBG25SOL2
מק"ט מוצר של DigiKey
L177TSBG25SOL2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L177TSBG25SOL2
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
L177TSBG25SOL2 דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
מגש
עובי גימור מגע
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
5A
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
600V
מספר המיקומים
צורת מגע
מוטבע
מספר השורות
2
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית
סוג ההרכבה
חומר מגע
סגסוגת נחושת
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C