L177TSCG37SOL2RM8 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 3
גיליון נתונים
דומים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 956
גיליון נתונים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 473
קיים במלאי: 240
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 407
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 0
TE Connectivity AMP Connectors
EDAC Inc.
Assmann WSW Components
קיים במלאי: 944
Amphenol CS (FCI)
37 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L177TSCG37SOL2RM8
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177TSCG37SOL2RM8
מק"ט מוצר של DigiKey
L177TSCG37SOL2RM8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L177TSCG37SOL2RM8
תיאור
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
מודלים EDA/CAD
L177TSCG37SOL2RM8 דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
דירוג זרם (אמפר)
5A
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
600V
מספר השורות
2
צורת מגע
מוטבע
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C