L17DAFRDA15P | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | L17DAFRDA15P-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB PLUG 15POS IDC |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | L17DAFRDA15P דגמים |
קטגוריה | חומר מעטה, גימור פלדה, ציפוי בדיל |
יצרן | גימור מגע זהב |
סדרה | עובי גימור מגע Flash |
אריזה מגש | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
סטטוס החלק פעיל | דירוג זרם (אמפר) 3A |
תצורת מחבר | מאפיינים השחל, חריצי הארקה, מעצור מתיחה (Strain Relief) |
סוג מחבר תקע, פיני זכר | ערך נקוב של המתח 250V |
סוג מגע אות | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |