L717DC37PAVF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 50
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
NorComp Inc.
NorComp Inc.
קיים במלאי: 21
קיים במלאי: 85
Amphenol CS (FCI)
ITT Cannon, LLC
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L717DC37PAVF
מק"ט מוצר של DigiKey
L717DC37PAVF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717DC37PAVF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
תיאור מפורט
37 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מרווח Backset
מאפיינים
חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
פליז
מאפיין אוגן
צד חיבור, נועל בורג נקבה (4-40)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C