L717DFA15PT זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 35
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 122
TE Connectivity AMP Connectors
Assmann WSW Components
Amphenol CS (FCI)
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L717DFA15PT
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717DFA15PT
מק"ט מוצר של DigiKey
L717DFA15PT-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717DFA15PT
תיאור
CONN D-SUB PLG 15POS PNL MT SLDR
מודלים EDA/CAD
L717DFA15PT דגמים
אריזה
מגש
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מאפיינים
חריצי הארקה
ערך נקוב של המתח
300V
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C