L717DFC37P1BON זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 468
גיליון נתונים
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L717DFC37P1BON
מק"ט מוצר של DigiKey
L717DFC37P1BON-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717DFC37P1BON
תיאור
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
תיאור מפורט
37 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
עובי גימור מגע
20.0 מיקרו-אינץ' (0.51 מיקרומטר)
אריזה
מגש
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.406‏ אינץ' (10.30‏ מ"מ)
מאפיינים
חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C