L717DFC37POL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717DFC37POL2
מק"ט מוצר של DigiKey
L717DFC37POL2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717DFC37POL2
תיאור
CONN D-SUB PLG 37POS PNL MT SLDR
תיאור מפורט
37 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
מודלים EDA/CAD
L717DFC37POL2 דגמים
עובי גימור מגע
20.0 מיקרו-אינץ' (0.51 מיקרומטר)
אריזה
מגש
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מאפיינים
חריצי הארקה
ערך נקוב של המתח
300V
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C