L717HDB44PVFM
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDB44PVFM
מק"ט מוצר של DigiKey
L717HDB44PVFM-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717HDB44PVFM
תיאור
CONN D-SUB HD PLG 44POS SLDR CUP
תיאור מפורט
44 חיבורים D-Sub, צפיפות גבוהה תקע, פיני זכר מחבר
מודלים EDA/CAD
L717HDB44PVFM דגמים
קטגוריה
סיומת
גביע הלחמה
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
3A
ערך נקוב של המתח
250V
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B) צפיפות גבוהה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C