L717HDC62PVF
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDC62PVF
מק"ט מוצר של DigiKey
L717HDC62PVF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717HDC62PVF
תיאור
CONN D-SUB HD PLG 62POS SLDR CUP
תיאור מפורט
62 חיבורים D-Sub, צפיפות גבוהה תקע, פיני זכר מחבר
מודלים EDA/CAD
L717HDC62PVF דגמים
קטגוריה
סיומת
גביע הלחמה
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
3A
ערך נקוב של המתח
250V
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C) צפיפות גבוהה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C