L717HDE15PVF
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDE15PVF
מק"ט מוצר של DigiKey
L717HDE15PVF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717HDE15PVF
תיאור
CONN D-SUB HD PLG 15POS SLDR CUP
מודלים EDA/CAD
L717HDE15PVF דגמים
קטגוריה
סיומת
גביע הלחמה
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
3A
מאפיינים
חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
250V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C