L717SDA15P1ACH3RC309 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 800
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 1
קיים במלאי: 722
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L717SDA15P1ACH3RC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDA15P1ACH3RC309
מק"ט מוצר של DigiKey
L717SDA15P1ACH3RC309-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717SDA15P1ACH3RC309
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
מודלים EDA/CAD
L717SDA15P1ACH3RC309 דגמים
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מרווח Backset
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
250V
מאפיין אוגן
צד לוח (M3)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C