L717SDA15P1ACH4FC309 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 800
גיליון נתונים
דומים
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 1
קיים במלאי: 592
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L717SDA15P1ACH4FC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDA15P1ACH4FC309
מק"ט מוצר של DigiKey
L717SDA15P1ACH4FC309-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717SDA15P1ACH4FC309
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
מודלים EDA/CAD
L717SDA15P1ACH4FC309 דגמים
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מרווח Backset
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
250V
מאפיין אוגן
צד חיבור, נועל בורג נקבה (4-40)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C