L717SDC37PA4CH4F זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
37 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L717SDC37PA4CH4F
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDC37PA4CH4F
מק"ט מוצר של DigiKey
L717SDC37PA4CH4F-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717SDC37PA4CH4F
תיאור
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
מודלים EDA/CAD
L717SDC37PA4CH4F דגמים
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.318‏ אינץ' (8.08‏ מ"מ)
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
250V
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
פליז
מאפיין אוגן
צד חיבור, נועל בורג נקבה (4-40)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C