L717SDCG37POL2RM8 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 849
גיליון נתונים
דומים
Assmann WSW Components
קיים במלאי: 949
גיליון נתונים
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 186
37 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L717SDCG37POL2RM8
מק"ט מוצר של DigiKey
L717SDCG37POL2RM8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717SDCG37POL2RM8
תיאור
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
ערך נקוב של המתח
250V
מספר השורות
2
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C