L717SDCH37POL2C309
L717SDCH37POL2C309
L717SDCH37POL2C309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDCH37POL2C309
מק"ט מוצר של DigiKey
L717SDCH37POL2C309-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717SDCH37POL2C309
תיאור
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
מודלים EDA/CAD
L717SDCH37POL2C309 דגמים
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מאפיינים
חריצי הארקה
ערך נקוב של המתח
250V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C