L717TSA15POL2C309 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 444
גיליון נתונים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 189
קיים במלאי: 119
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 965
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 725
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L717TSA15POL2C309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717TSA15POL2C309
מק"ט מוצר של DigiKey
L717TSA15POL2C309-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717TSA15POL2C309
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
L717TSA15POL2C309 דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
מגש
עובי גימור מגע
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
5A
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
600V
מספר השורות
2
צורת מגע
מוטבע
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C