L717TSAH15POL2RM5C309 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 444
גיליון נתונים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 189
קיים במלאי: 119
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 965
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 725
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L717TSAH15POL2RM5C309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717TSAH15POL2RM5C309
מק"ט מוצר של DigiKey
L717TSAH15POL2RM5C309-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717TSAH15POL2RM5C309
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
L717TSAH15POL2RM5C309 דגמים
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
5A
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
600V
צורת מגע
מוטבע
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C