L717TSAH15POL2RM8C309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717TSAH15POL2RM8C309
מק"ט מוצר של DigiKey
L717TSAH15POL2RM8C309-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717TSAH15POL2RM8C309
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
L717TSAH15POL2RM8C309 דגמים
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
5A
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
600V
צורת מגע
מוטבע
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C